Avroliqada 40 oyun Bu gün

 

Samir Soltanov/AZADİNFORM. Bu gün Avropa Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsində ilk oyunlara yekun vurulacaq. 

 

Azadinform qol.az-a istinadən xəbər verir ki, növbəti oyun gününə 40 qarşılaşma nəzərdə tutulub. Klublarımızdan “Qəbələ” və “Neftçi” evdə, “Keşlə” isə səfərdə mübarizəyə qoşulacaq. 
Xatırladaq ki, artıq Avroliqanın 1-ci təsnifat mərhələsinin 7 ilk oyunu keçirilib.

 

Avropa Liqası

 

I təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

 

12 iyul

 

18:00. “Pünik” (Ermənistan) - “Vardar” (Makedoniya)

18:45. “Ventspils” (Latviya) - “Luftetari” (Albaniya)

19:00. “Çixura” (Gürcüstan) - “Beytar” (İsrail)

19:30. “Partizani” (Albaniya) - “Maribor” (Sloveniya)

19:30. “Rudar” (Sloveniya) - “Tre Fiori” (San-Marino)

20:00. “Baltsan” (Malta) - “Keşlə” (Azərbaycan)

20:00. “Qəbələ” (Azərbaycan) - “Proqres” (Lüksemburq)

20:00. “İlves” (Finlandiya) - “Slaviya” (Bolqarıstan)

20:00. “KuPS” (Finlandiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)

20:00. “Lahti” (Finlandiya) - “Hafnarfyordur” (İslandiya)

20:00. “Levadiya” (Estoniya) - “Dandalk” (İrlandiya)

20:00. “Trans” (Estoniya) - “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina

20:00. “Trakai” (Litva) - “İrtış” (Qazaxıstan)

20:05. “Liepaya” (Latviya) - “Haken” (İsveç)

21:00. “Anortosis” (Kipr) - “Laçi” (Albaniya)

21:00. “Konnak” (Uels) - “Şaxtyor” (Belarus)

21:00. “Derri” (İrlandiya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

21:00. “Ferensvaroş” (Macarıstan) - “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

21:00. “Milsami” (Moldova) - “Slovan” (Slovakiya)

21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Uypeşt” (Macarıstan)

21:00. “Petrokub” (Moldova) - “Osiyek” (Xorvatiya)

21:00. “Stumbras” (Litva) - “Apollon” (Kipr)

21:45. MOİK (Bolqarıstan) - “Riqa” (Latviya)

22:00. “B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Mladost” (Monteneqro)

22:00. “Qurnik” (Polşa) - “Zarya” (Baltsi, Moldova)

22:00. “Yunion” (Lüksemburq) - “Vitorul” (Rumıniya)

22:00. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - “Domjale” (Sloveniya)

22:00. “Enqordani” (Andorra) - “Kayrat” (Qazaxıstan)

22:00. “Vestmannaeyar” (İslandiya) - “Sarpsborq” (İsveç)

22:05. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - AİK (İsveç)

22:15. “Rudar” (Monteneqro) - “Partizan” (Serbiya)

22:30. “Buduçnost” (Monteneqro) - “Trençin” (Slovakiya)

22:45. “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) - “Nordsyelland” (Danimarka)

22:45. “Hibernian” (Şotlandiya) - “Runavik” (Farer adaları)

22:45. “Lex” (Polşa) - “Qandzasar” (Ermənistan)

22:45. “Reyncers” (Şotlandiya) - “Şkupi” (Makedoniya)

22:45. “Spartak” (Serbiya) - “Kolreyn” (Şimali İrlandiya)

23:00. “Dunayska Ştreda” (Slovakiya) - “Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan)

23:00. “Radniçki” (Serbiya) - “Qzira Yunayted” (Malta)

00:00. “Styarnan” (İslandiya) - “Nomme Kalyu” (Estoniya)

12.07.2018 18:55 / Baxılıb: 55 / Çap
 
    Bu bölmədə
     Xəbər lenti
    19.07.2018
     
    2018 All right reserved www.azadinform.az Powered by Danneo